Wesprzyj nas

Jesteśmy młodą fundacją,  która wciąż się rozwija.  Jeśli chciałbyś nam pomóc, wesprzeć nasze działania programowe, dofinansować konkretny projekt lub przekazać przydatne nam rzeczy to skontaktuj się z nami.

Potrzeby są duże i bardzo ważne jest wsparcie osób, które cenią to, co robimy i chcieliby, żebyśmy robili jeszcze więcej.

Jest wiele form pomocy na którą czekamy.

Po pierwsze modlitwa. Żadne inne wsparcie nie zastąpi prośby zaniesionej do dobrego Boga o błogosławieństwo dla naszych wysiłków.

Po drugie wsparcie finansowe naszych działań programowych.To dzięki Tobie będziemy mogli rozwijać kolejne projekty. Darowizny wydajemy mądrze i rozważnie. Pomożesz nam bardzo, wpłacając regularnie nawet małą kwotę np. co miesiąc.

Znaczące jest również wsparcie rzeczowe np. do dokumentacji naszych działań potrzebny jest nam nowy sprzęt fotograficzny i dyktafon..

Do naszej biblioteczki przyjmujemy albumy ikon i literaturę związaną z tematem duchowości.

Każdy zna osoby, które chętnie dzielą się swoim majątkiem, pracują w firmach, które wspierają organizacje pozarządowe, opowiedz o nas Twoim znajomym, żeby wiedzieli, że mogą wesprzeć dobre dzieło.

Wpłaty można przesyłać na nasze konto:

BZ WBK nr 50 1090 2851 0000 0001 3078 9646

Można nas odwiedzić.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę na temat świata ikony, sztuki, tradycji i duchowości Chrześcijańskiego Wschodu i Zachodu. Razem odkrywamy głębię i piękno wiary chrześcijańskiej w procesie twórczym. Tworzymy przestrzeni spotkania teoretyków i praktyków sztuki sakralnej. Budujemy naturalną płaszczyznę dialogu ekumenicznego. Piszemy ikony, prowadzimy warsztaty pisania ikon, organizujemy spotkania tematyczne i modlitewne, udostępniamy ikony i zasoby naszej biblioteczki.

Nigdy nie jest za późno (ani za wcześnie), aby odkryć swoje talenty a nawet powołanie! Wtedy chcielibyśmy  być z tym, kto pomoże. Zapraszamy.

W każdy piątek w godz 14.00- 16.00 w Kościele Środowisk Twórczych w Warszawie, Plac Teatralny 20 można nas spotkać, porozmawiać, zobaczyć jak działamy i, być może… dołączyć?

Kontakt:

Elżbieta Jackowska- Kurek

adres e- mail: studiumikony@gmail.com

nr tel. 601 734 705